BİSİAD Üye Ziyaretleri Devam Ediyor.

BİSİAD Üye Ziyaretleri Devam Ediyor.
BİSİAD Üye Ziyaretleri Devam Ediyor.

BİSİAD Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nesrin Erdem ve İdris Doğrul ’la dernek üyelerimizden Musa Kazgı ve Faruk Polat’ı ziyaret ettik.

Network ağları ve hardware alanında anahtar teslim sistemler kuran, özellikle software alanında müşterilerine "Tiger Yetkinlik Merkezi " ve "Windows ve Java Çözüm Ortağı" unvanı ile güncel çözümler sunan Netline Bilgisayar’da firma sahibi Musa Kazgı ile yaptığımız görüşmede dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgiler aktardık. Dernek çatısı altında doğan işbirliklerinin güç birliğine dönüşeceğini vurgulayan Musa Bey’den etkinliklerimize destek sözü aldık.

Kurumlara özel eğitimler ve genel katılıma açık seminer ve sertifika programları, danışmanlık, yönetişim yazılımları, devlet destekleri alanlarında hizmet veren Rönesans Teknoloji’de firma yetkilisi Faruk Polat ve ekibiyle görüştük. Arge ve Yenilikçi Projeler Koordinatörü Faruk Bey AB Projelerinin önemine değinerek, STK olarak BİSİAD’ın mutlaka bu projelerde yer alması gerektiğini ve bu konuda derneğimizin her zaman destekçisi olacağını belirtti.

 

 

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği
Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi, 1240 Sokak No:3, 16245 Osmangazi/Bursa
Tel: + 90 (543) 5728840 Faks:0 224 999 24 47 E-Posta:bilgi@bisiad.org.tr