BİSİAD Üyelerimize Misafir Olduk.

BİSİAD Üyelerimize Misafir Olduk.
BİSİAD Üyelerimize Misafir Olduk.
BİSİAD Üyelerimize Misafir Olduk.
BİSİAD Üyelerimize Misafir Olduk.
BİSİAD Üyelerimize Misafir Olduk.

BİSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ertan Yılmaz'la dernek üyelerimizi ziyaret ettik.

En küçüğünden en büyük ölçekli firmalara kadar sayısız web tabanlı programlama hizmetinin yanında, yüksek kapasiteli gelişmiş web sunucularında yayınlama ve aynı konudaki tüm hizmetleri birinci elden veren Performans İletişim'de firma yetkilisi Cemil Fidanlıgül'le görüştük. Dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgiler vererek önerilerini dinledik.

Gözde IT Solutions firma yetkilisi Aşkın Elüstü ile gerçekleştirdiğimiz görüşmemizde IP tabanlı ağ yapılarında veri koruma, depolama ve iş sürekliliği anlamında müşterinin ihtiyaç duyduğu her türlü çözümü tek elden sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi edindik.

Ana faaliyet konuları Üretim Yönetim Sistemi, Proaktif Bakım Yönetimi ve diğer isteğe bağlı özel iş yazılımları olan üyemiz Biteg Yazılım'da firma yetkilileri Fatih Gençosman ve Uğur Aygül ile Ulutekte bulunan ofislerinde bir araya geldik.

Bilgi Güvenliği ve Performans Yönetimi Entegre Sunucu, Yerel Yönetimlerde Bilgi Sistemleri Kurmak, Mali Sistemleri Destekleyici Yazılım, Donanım ve Katma Değerli Hizmetler Sunmak gibi pek çok alanda faaliyet gösteren Analitik Yazılım'da firma yetkilisi Hakan Yedek ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Müşteri ilişkileri yönetimi, mobil uyumlu web tabanlı sistemler, intranet/extranet uygulamaları, sadakat sistemleri, büyük veri danışmanlığı, No-SQL veritabanları danışmanlığı, anahtar teslim e-ticaret çözümleri ve ihtiyaca özgü özel yazılım projelerinde geliştirme ve yönetim hizmetleri sunan üyemiz Volitek Bilişim'de firma yetkilisi İsmail Penekli ile görüştük. Yeni ofislerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz firmamızın çalışmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olduk.

 

 

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği
Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi, 1240 Sokak No:3, 16245 Osmangazi/Bursa
Tel: + 90 (543) 5728840 Faks:0 224 999 24 47 E-Posta:bilgi@bisiad.org.tr