Ziyaret Durağımız Ulutek

Ziyaret Durağımız Ulutek
Ziyaret Durağımız Ulutek
Ziyaret Durağımız Ulutek
Ziyaret Durağımız Ulutek

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ertan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hüseyin Ocağışen, Yiğit Kiremitçi ile birlikte Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren üyelerimizi ziyaret ettik.

İlk eskizden seri imalata kadar tüm aşamalarda ürün geliştirme servis hizmetleri sağlayan üyemiz Avrotas’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette firma yetkilileri Zafer Çakmak ve Muharrem Çakmakla görüştük.

Küresel Otomotiv Sektöründe 60 Yıllık Uzmanlık ve Deneyim sahibi üyemiz TTC Otomotiv’de bir araya geldiğimiz Mehmet Demirci'ye yeni dönem faaliyetlerimizi aktardık.

Yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle kurumların bilgi teknolojileri destekli veriler kullanılarak yönetilmesine destek olmayı, ülkenin teknolojik düzeyinin yükseltilmesine ve uluslararası rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedefleyen üyemiz Novi Teknoloji'de, firma yetkilisi Metin Durukanla Bilişim Teknolojilerinin 2018 yılını değerlendirdik.

Profesyonel E-Ticaret altyapıları ve online eğitim sistemleri geliştiren, Microsoft Dynamics CRM ve Microsoft Sharepoint Server konularında uygulama geliştirme, danışmanlık ve eğitim konularında hizmet veren üyemiz Bizparkta firma sahibi Emre Balcı ya gerçekleştirdiğimiz ziyaretimize, Prestij Yazılım firma yetkilisi Halil Uzunun da katılmasıyla keyifli bir sohbete imza attık.

 

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği
Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi, 1240 Sokak No:3, 16245 Osmangazi/Bursa
Tel: + 90 (543) 5728840 Faks:0 224 999 24 47 E-Posta:bilgi@bisiad.org.tr