HABERLER

 • BİSİAD Bilgilendirme Toplantısı
  29Haz 2012

  BİSİAD Bilgilendirme Toplantısı

  ULUTEK ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan BİSİAD Başkanı Osman Akın, yeni TTK’nın zorunlu kıldığı internet sitesi yapımının, sektöre ciddi bir iş yükü katmakla birlikte gelişimine de önemli katkı sağlayacağını ifade etti.Türkiye’ de 75’ten fazla üniversitede Bilgisayar Mühendisliği bölümü bulunduğunu söyleyen Akın, konuşmasında ekonominin lokomotifi olan Bursa’ da bu bölümüm bulunmasının eksikliğini de dile getirdi.

  Devamı
 • BİSİAD Yönetim Kurulu EMO-Bursa Şubesi Ziyareti
  19Haz 2012

  BİSİAD Yönetim Kurulu EMO-Bursa Şubesi Ziyareti

  Yönetim kurulu üyelerimiz, 19 Haziran 2012'de EMO(Elektronik Mühendisleri Odası) Bursa Şubesini ziyaret ettiler. EMO Yönetim Kurulu toplantısına katılan yönetim kurulumuz, her iki sektör çalışanlarının bir araya getirilerek bilgilendirme, eğitim ve standarlar gibi birçok konuda ortaklaşa çalışmalar yapılabileceğinin altı çizdi.

  Devamı
 • BİSİAD-SHK 2. Toplantısını Gerçekleştirdi
  16Haz 2012

  BİSİAD-SHK 2. Toplantısını Gerçekleştirdi

  Standartlar ve Hukuk Komitesi, 2. toplantısını 15 Haziran 2012 günü ULUTEK'te gerçekleştirdi. Konu ile ilgilenen üyelerimiz, yonetim@bisiad.org.tr mail adresi aracılığıyla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirler.

  Devamı
 • BİSİAD Başkanı Osman Akın Bilişim Zirvesinde
  05Haz 2012

  BİSİAD Başkanı Osman Akın Bilişim Zirvesinde

  BİSİAD Başkanımız Osman AKIN,31 Mayıs 2012'de Shareton Maslak'ta düzenlenen Bilişim Zirvesine konuşmacı olarak katıldı. "Türkiye ve Dünyada Bilişim Pazarında Gelişmeler (Büyüme, Küresel Kriz, Risk ve Fırsatlar)" konulu sunumu tüm katılımcılardan büyük beğeni topladı.

  Devamı
 • Standartlar ve Hukuk Komitesi Toplandı
  05Haz 2012

  Standartlar ve Hukuk Komitesi Toplandı

  Yeni dönem çalışmalarından birisi olan "Komiteler" ile ilgili olarak, ilk toplantı Standartlar ve Hukuk Komitesi tarafından gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Üyelerimizden Ertan Yılmaz'ın başkanlığında toplanan komisyon, amaç ve yol haritasını belirledi. Bir sonraki toplantı 15 Haziran 2012'de saat 15:00te ULUTEK'te gerçekleşecek olup, tüm üyelerimizin katılımına açıktır.

  Devamı
 • Necati İlker Vefat Etmiştir.
  29May 2012

  Necati İlker Vefat Etmiştir.

  Dernek üyelerimizden Necati İlker vefat etmiştir. BİSİAD derneği olarak kendisine Allah'tan rahmet, Ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

  Devamı
 • TÜBİFED Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu
  29May 2012

  TÜBİFED Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu

  TÜBİFED Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu 26 Mayıs 2012 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

  Devamı

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği
Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi, 1240 Sokak No:3, 16245 Osmangazi/Bursa
Tel: + 90 (543) 5728840 Faks:0 224 999 24 47 E-Posta:bilgi@bisiad.org.tr