HABERLER

 • TOBB Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Parseker BİSİAD Toplantısında Bir Konuşma Yaptı.
  14Haz 2011

  TOBB Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Parseker BİSİAD Toplantısında Bir Konuşma Yaptı.

  BİSİAD toplantısında Türkiye ekonomisi hakkında bir konuşma yapan TOBB yönetim kurulu üyesi İLHAN PARSEKER yaşanan küresel ekonomik krizin ekonomilere önemli ölçüde zarar verdiğini dile getirdi.

  Devamı
 • BİSİAD Toplantısı
  14Haz 2011

  BİSİAD Toplantısı

  Bilişim Sektörü İş Adamları Derneği (BİSİAD) Başkanı Osman Akın, Türkiye için ''Bilişim Bakanlığının'', kurulmasının zorunluluk haline geldiğini söyleyerek, ''Bu sayede kopya kalkınma modellerinden ziyade, ülkemize özel bilişim odaklı bir kalkınma modeli geliştirilerek, büyüme hızlandırılabilir'' dedi.

  Devamı
 • Savaş Küçükyılmaz Vefat Etmiştir.
  05Haz 2011

  Savaş Küçükyılmaz Vefat Etmiştir.

  Dernek üyelerimizden SAVAŞ KÜÇÜKYILMAZ vefat etmiştir. BİSİAD derneği olarak kendisine Allah'tan rahmet, Ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz.

  Devamı
 • BİSİAD Başkanımızdan Mesaj
  23May 2011

  BİSİAD Başkanımızdan Mesaj

  BİSİAD olarak üyelerimize yeni fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Şirketlerimiz için önemli bir gider kaynağı olan akaryakıt harcamaları için Shell ( Arkas Holding) ile Türkiye çapında bir anlaşma yapıyoruz.

  Devamı
 • BİSİAD Başkanının Star ile Ropörtajı
  20May 2011

  BİSİAD Başkanının Star ile Ropörtajı

  Bilişim Sektörü İş Adamları Derneği (BİSİAD) Başkanı ve bünyesinde Teknolojix, Sönmez AGB, Extra Destek ve Hyundai Electronics Türkiye'yi bulunduran Sönmez Holding Teknoloji Şirketlerinin Üstyöneticisi (CEO) Osman Akın, Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de CRT (tüplü) televizyon satışları azalırken panel televizyon (LCD ve Plazma) satışlarının arttığını söyledi.

  Devamı
 • BİSİAD Başkanının Vatan Gazetesi ile Röportajı
  20May 2011

  BİSİAD Başkanının Vatan Gazetesi ile Röportajı

  Bilişim Sektörü İş Adamları Derneği Başkanı ve bünyesinde Teknolojix, Sönmez AGB, Extra Destek, Hyundai Electronics Türkiye’yi bulunduran Sönmez Holding Teknoloji Şirketlerinin CEO’su Osman Akın, panel televizyonlarda ise geçen yıl 1 milyon 150 binlik satış adedine ulaşıldığına işaret ederek, bu rakamın, 2010 FIFA Dünya Kupası finalinin etkisiyle, 1 milyon 750 bin civarına yükseleceği tahminini dile getirdi.

  Devamı
 • A.A. Başkanımız Osman Akın İle Röportaj Yaptı.
  19May 2011

  A.A. Başkanımız Osman Akın İle Röportaj Yaptı.

  Anadolu Ajansı 12 Mayıs 2010 tarihinde Başkanımız Osman AKIN ile “ Televizyon pazarı ve Paralel ithalat “ konusunda bir röportaj yaptı.

  Devamı
 • Deniz Gökçe Konuğumuz Olacak
  10May 2011

  Deniz Gökçe Konuğumuz Olacak

  11 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 13:30 da BTSO’da gerçekleşecek olan “e-ticaret uygulamaları” konulu Deniz GÖKÇE’nin de konuşmacı olarak katılacağı BİSİAD ve BTSO Bilişim Komitesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği etkinliğe tüm sektör çalışanlarımız davetlidir.

  Devamı

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği
19 Mayıs Mah., Uğur Mumcu Bulvarı No: 120, 16130 Nilüfer/Bursa
Tel: + 90 (543) 5728840 Faks:0 224 999 24 47 E-Posta:bilgi@bisiad.org.tr